צימרים

יש צימרים מסוגים שונים והענף מאוד התפתח לאחרונה אצלנו. יש צימרים מעץ, ויש צימרים חקוקים בסלע, יש כאלה שמשקיפים לכינרת ויש כאלה שמשקיפים להרים – אך לכולם אותה המטרה חופש מיוחד וקצת שונה.

את הצימרים ניתן להקים בארץ ע"י חברות הקמה מיוחדות המתמחות במבנים מסוג זה, אך ישנה דרך אחרת – לא פשוטה יותר אך מקורית בהרבה. הצימר נבנה בשלמותו אי שם באירופה (בד"כ שוויץ או פינלנד) ומובא לארץ בשלמותו, כל מה שנותר הוא להוביל אותו על משאית ענקית ולמקם אותו איפה שרוצים. העסק לא זול בכלל ומגיע למחירים של כ-20 אלף דולר לבנייה של יחידת אירוח אחת.

הנהנים הגדולים מעיסוק זה הם האנשים אשר מתגוררים להם בצפון ובדרום ומארחים אותנו בצימר שלהם, הם תמיד יגידו שהעבודה לא קלה ושהישראלים הם לא אורחים קלים – אבל תמיד יאמרו שהם כ"כ נהנים מסיפוק של העבודה. אם זה לארח זוג מאוהב ואם זה לארח משפחה.

כל מי שחושב שהוא נוסע לצימר ולכן הוא נמצא במקום שכוח-אל, כדאי שיתעורר. מרבית הצימרים מציינים את כל המקומות האטרקטיביים העלולים להיקרות בדרכך אל הצימר וממנו, החל ממסלולי הליכה יבשים ורטובים, הכינרת ופעילויותיה, טרקטורונים, בריכה שחייה פינת חי ועוד רבים…

כאשר בוחרים צימרים בצפון למשפחות יש לקחת בחשבון את המחיר ולראות שאין תוספות תשלום מיוחדות למיניהן על ארוחות שונות, שיש מקום לילדים (אם יש) ואם יש מקומות בילוי מעניינים וקרובים, רק למקרה שממש ישעמם לנו.

גם אם תערכו היום בדיקה מקיפה ומעמיקה תגלו שרוב הצימרים שומרים על רמה גבוהה, ברובם יש טלוויזיה בלווין, אוכל נהדר, נוף מרהיב, ג'קוזי ענק שרק אפשר לחלום עליו. ואז נשאלת השאלה ? איך אני יודע לאיזה צימר ללכת ? זה משנה לי באמת אם אני אסע 4 שעות או 3 שעות ? כאן נכנס לתמונה הגורם האנושי – הלא הוא המארח שלכם. כמובן, במחשבה לומר – מה אני צריך אותו בכלל, אני רק מביא לו כסף והולך לישון שם ! אבל אי אפשר לדעת על איזה מארח אתה נופל וחוצמיזה שמארח נהדר יעשה לכם את החופשה מקסימה עוד יותר(תתפלאו).

והחשוב מכל, חופשה בצימר יכולה להפוך מסתם חופשה לחופשה חלומית !

הוספת מאמר לאתר?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל