נשואים פלוס – המדריך לשורד המתחיל

לאחר זוגיות יציבה לאורך שנים, או לפחות זה מה שאתה הרגשת, נפלה עליך, כאילו משום מקום, תביעה לגירושין. אשתך, זוגתך האהובה, פשוט נמאס לה ממך!

רגעי המשבר בחיים שאף אחד לא רוצה אותם אבל הם נוחתים מכל כיוון. זה לא מקרה, זה לא פתאום, זה כתוצאה ממעשי עבר שאך הבשילו לקראת אותו פיצוץ, ואתה צריך להתמודד.

בהתחלה, כמו כל התחלה, הרגשתם בשמיים והכל היה ורוד. הייתם מאוהבים וזה כל מה שהיה שחשוב. אמרתם לעצמכם, נתמודד עם הכל יחד ולעולם לא ניפרד. שיכור אתה ולא מיין, שיכור אתה מאהבה, אז כדאי שתתפכח חביבי מפני שאהבה זה לא הכל, ועל מנת לתחזק זוגיות רבת שנים צריך להשקיע.

חשבת שאם תלך לעבודה ותביא פרנסה בזה יסתכמו כל חובותיך, טעות כך גילית כאשר בית המשפט לענייני משפחה זימן אותך לדיון לבקשת עו"ד גירושין של אשתך כדי לדון על הסכם גירושין שבתוכו חלוקת רכוש ומשמורת, מזונות ילדים ועוד שלל הפתעות.

אשתך, כך מסתבר, הרגישה מוזנחת, כאילו היא לבד במערכה, היא זו שמטפלת בילדים, מכינה אוכל, לוקחת לגן, מקלחת ועוזרת להם בשיעורים, וגם ליום הורים היא זו שתמיד מגיעה. היא זו שמנקה את הבית, מבשלת, רוחצת כלים, מכבסת מגהצת ומה לא, בעוד אתה סיימת את עבודתך וכל מה שאתה רוצה זה קצת שקט ולרבוץ בתחתונים מול הטלוויזיה. אם כך, לא פלא הוא שזוגתך ממורמרת, ואילו רק היית מקדיש לה מעט זמן, מקשיב, מחבק, מעודד, הכל יכול היה להסתיים אחרת.

עדיין לא מאוחר, זו צפירת אזעקה ראשונה, ואם לא תתעורר אז באמת הכל אבוד. כל מה שחשבת שהשגת בכל שנות הנישואים שלכם, כולל הילדים, מוטל כרגע על הכף!

לאחר התלבטויות רבות הפצרת באשתך לתת לך עוד הזדמנות, רצית להשתנות, הבטחת שתעבדו על זה ביחד, אמרת לה מה שמזמן שכחה שאתה אוהב אותה, אוהב כמו בהתחלה ואפילו יותר. היא כאימא, אם לא בשביל עצמה אז בשביל הילדים, נתנה לך עוד הזדמנות, האם תקיים את הבטחותיך? נחיה ונראה.

הוספת מאמר לאתר?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל