מציל ים

 

החוויה הכי ישראלית שיש, שכולנו לומדים להכיר מגיל קטן, היא הבילוי בחוף הים. במדינה שבה יש לנו כל כך הרבה מקומות יפים לבלות לצד חוף הים, כמעט מידי יום ביומו ישנם אלפי אנשים שמגיעים לחופים ומבקשים להנות מכמה שעות של שקט ושלווה המשמעות היא שיש צורך ליצור סביבה בטוחה ומאורגנת על בסיס עבודתם של הרשויות המקומיות, כדי לאפשר לכל המבלים והם מתרחצים בים להגיע לחוף בשלום וגם לחזור הביתה בשלום. החוק הישראלי היום מגדיר חובה להשכיר את שירותיו של מצילים מנושא בעל הכשרה מתאימה בתחום, בכל חוף מוכרז ברחבי הארץ. מה שאומר שאתם צריכים להתכונן לקראת תקופת הקיץ עם צוות מצילים מיומן ומנוסה שעבר את כל ההכשרות הדרושות. זו היא המשימה שלנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת אומן המים, ואנו נעזור לכם להשלים אותה על הצד הטוב ביותר בכל שנה מחדש.

קורס מצילי ים 

מה ההבדל בין עבודת מציל ים למציל בריכה? ההבדל בין עבודתו של מציל ים לבין העבודה של מציל בבריכה, נעוץ בעובדה שמדובר על סיטואציה שונה לגמרי בכל אחד מהמקומות הללו. מציל שמבלה את מרבית זמנו בבריכה סגורה, צריך להקדיש תשומת לב ממוקדת מאוד רק לאזור הבריכה. יש מעט מאוד אנשים, וסביבתה בבריכה סגורה באופן יחסי, מה שמעניק למציל שליטה אבסולוטית על מה שמתרחש בסביבה המקצועית שלו. לחילופין, אם אתם מחפשים מצילים, מדובר על אדם שנמצא בכושר גופני מאוד גבוה אבל ברמה מחפש כל הזמן את הדרכים שבהן ניתן לאתר עוד אנשים בסביבה הקרובה והרחוקה שיכולים להימצא בסכנה. המרחב הימי הוא גדול הרבה יותר ועם הרבה יותר הפתעות פוטנציאליות כדי למצוא את המתרחץ שעלול להיות בסכנה.

מציל ים שכר

הסתכלות על תא שטח רחב מאוד – היא תולדה של למידה כדי להכשיר מצילים, אנשי הצוות המקצועיים שלנו בחברת אומן המים יוצרים תהליך מאורגן ומסודר, שמעודד את המציל להיות אקטיבי במהלך כל יום העבודה. כך שהיכולת לזהות אירועים כבר בתחילת הדרך שלכם, וכך להציל חיי אדם, הופכת להיות טבע שני של המציל. מה שהופך אותו למציל טוב, מצילים טובים מקבלים שכר טוב וגם עושים עבודה חשובה שמצילה חיים

הוספת מאמר לאתר?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל