טיול לאירופה

יבשת אירופה היא אחת מהיבשות המעניינות ביותר שקיימות מבחינת עבר והווה, יבשת אירופה מציעה לתייר נופש מהנה ומפנק הכולל הצצה אל העבר דרך מבנים ואתרים היסטוריים נדירים ומרהיבים, מרכזי קניות לאופנה מהגדולים והמפורסמים בעולם, טעמים קולינריים מיוחדים וייחודיים, תרבויות שונות, מוזיאונים, אתרי בילוי רבים ואווירה רומנטית מיוחדת אשר קיימת רק באירופה.

היבשת עצמה מורכבת מכ-50 מדינות, כאשר לכל אחת ואחת היסטוריה מרתקת ונופים מרהיבים, אירופה מתאימה למגוון רחב של תיירים ומטיילים אך הבולטים שבהם הם חובבי האוכל, האומנות והארכיאולוגיה שניתן לראות בטיול למונטגרו לדוגמה, אשר עבורם אירופה היא עולם ומלואו ויוכלו למצוא שם שלל כנסיות עתיקות, ארמונות מלוכה ומבצרים ישנים, יצירות אומנות של גדולי הציירים והמלחינים וכמובן שלל מסעדות ששמם נפוץ והולך לפניהם בכל רחבי העולם.

גם לחובבי הבילויים אירופה יכולה להתאים עצמה כאשר מקומות כגון: יוון, ברלין, אמסטרדם ולונדון מככבות בראש הרשימה.

טיול לאירופה

סקירה קצרה על מספר מדינות המובילות בתחום התיירות באירופה:

אנגליה: באנגליה תוכלו למצוא את השילוב האולטימטיבי שבין חיי הלילה וחווית קניות סוחפת לבין טיול למוזיאונים ייחודיים, מצודות, מבצרים ואיך אפשר בלי קצת כדורגל… באנגליה שוכנות גם מדינות כגון סקוטלנד ואירלנד שם נמצא מעבר לנופים מרהיבים גם את בתי הזיקוק והייצור האיכותיים והטובים שבעולם של וויסקי וטיול במזקקות אלה הוא בגדר מרתק!

צרפת: צרפת היא מדינה בה יש הכול! החל מנופים משתנים ומרהיבים וכלה בחוויה קולינרית מעלפת! צרפת נחשבת ליעד הרומנטי בעולם כשהעיר פריז היא בירתה של המדינה ושל הרומנטיקה יחדיו. בצרפת ישנם חבלי ארץ שנופם גובל עם נוף גן עדן ובחבלי ארץ אלו תוכלו למצוא אתרים עתיקים, כפרים פסטורליים, אתרי נופש ומרגוע, אוכל מעולה וכרמי יין רבים בהם מייצרים הרבה יינות מפורסמים וטובים.

איטליה: איטליה נחשבת לארץ המגף והפסטה עד שרבים שוכחים את הימצאותו של הוותיקן על אדמתה ועל כל הכנסיות והמבנים העתיקים שנמצאים ברומא וסביבתה, איטליה היא ארץ נפלאה לטייל בה והרבה פעמים מזכירה את ישראל במזג האוויר ובמזגם החם של האיטלקים, צפון איטליה ידוע בזכות אזורים כפריים יפיפיים, ערים רומנטיות ואוכל פנטסטיקו..

ספרד: מדינת ספרד היא אחת המושכות שקיימות באירופה, השפה המסולסלת, תושביה החמים, הכדורגל הנפלא, מקומות הבילוי, ארכיטקטורת הבנייה והכנסיות הישנות הם רק חלק זעיר ממדינה גדולה אשר מציעה לתייר המון.

הולנד: הולנד מוכרת כיום בעיקר בזכות אמסטרדם, בירתה של המדינה אשר מושכת תיירים מכל עבר העולם בזכות החיים הסגנוניים, חיי הלילה וכן… גם בזכות העישון החוקי בגבולותיה. אך אופייה האמתי של הולנד שונה פלאים מזו אשר מציגה בירתה אמסטרדם, בהולנד הרוגע והשלווה הם דבר נפוץ וסימן ההיכר של המדינה הוא טחנות הרוח הרבות, ששוכנות בשדות המרעה הרבים שישנם במדינה.

להפקת יום הולדת 50 בחו"ל או בארץ צרו קשר עם רוח פראית.

הוספת מאמר לאתר?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל